projektowanie stron internetowych Koszalin

Tworzymy dobre strony internetowe

"Akcent" jest firmą, która tworzy strony internetowe oraz prezentacje multimedialne, dydaktyczne i interaktywne dla instytucji, firm i osób prywatnych.

Firma powstała pod koniec 2003 roku w Parku Naukowo - Technologicznym Politechniki Koszalińskiej, jako odpowiedź na zapotrzebowanie tworzenia i administrowania stronami internetowymi poszczególnych Katedr Politechniki Koszalińskiej.

Z czasem, firma zaczęła przyjmować zlecenia zewnętrzne, od lokalnych firm; później również z innych części kraju a nawet świata. Obecnie, w dobie szybkiego Internetu, możliwe są  realizacje projektów on-line - bez konieczności przebywania w tym samym miejscu, w którym jest zleceniodawca.

Rekompensatą dla zleceniodawcy za brak możliwości konsultacji "na żywo" i konieczność przygotowania i dostarczenia wszelkich materiałów w formie elektronicznej jest bardzo konkurencyjna, w porównaniu
z rynkiem usług w dużych miastach cena. Konsultacje drogą e-mailową podczas tworzenia projektów, wbrew pozorom przyspieszają pracę
i pozwalają na konkretne, udokumentowane i przemyślane posunięcia.

Założycielem firmy "Akcent" jest absolwent Politechniki Koszalińskiej, który skończył kierunek "Inżynierskie Zastosowania Komputerów", specjalność: "Aplikacje Internetowe".

Akademickie korzenie firmy i ścisła współpraca z kadrą pedagogiczną Politechniki Koszalińskiej pozwalają na wykonywanie zleceń w sposób profesjonalny, w krótkim terminie, a co najważniejsze, zrozumienie potrzeb Klienta i dialog na wszystkich etapach podejmowanych działań.

Każdy projekt traktowany jest indywidualnie - negocjacjom i konsultacjom podlega zarówno zakres, czas wykonania, jak i cena poszczególnych usług.

webdesign: akcent Akcent - strona główna Informacje o firmie Oferta świadczonych usług Prezentacja przykładowych prac wykonanych przez Akcent Dane teleadresowe projektowanie stron internetowych